Oferta pracy

Magazynier Magazynu Chemicznego

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.O firmie

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.

Metalurgiczna 15A

Lublin

Hüttenes-Albertus Polska

poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Zarządzanie odpadami magazynowymi
  • Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej
  • Prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, i praktyka w ich obsłudze – min. 2 lata
  • Znajomość obsługi komputera – mile widziany program SYMFONIA MAGAZYN
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ZFŚS, opieka medyczna, dofinasowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe

CV prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj.
Hüttenes-Albertus Polska sp. z o.o.
Ul. Metalurgiczna 15f, 20-234 Lublin

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy