Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier Magazynu Mroźnego

  • Łebcz (pow. pucki), pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr. Oetker Polska, wiodący producent produktów spożywczych
    poszukuje kandydata/ki na stanowisko

    Miejsce pracy: Łebcz koło Władysławowa

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa magazynu
    • Sterowanie procesem automatyki
    • Przyjęcie wyrobu gotowego z produkcji
    • Przygotowanie towaru do wysyłki według zamówienia
    • Wydanie towaru i załadunek samochodów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie zawodowe bądź średnie
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość obsługi komputera (minimum środowisko MS Office)
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
    • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • Zdyscyplinowanie
    • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

    OFERUJEMY:

    • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pakiet medyczny oraz socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez naciśnięcie przycisku poniżej.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.