Logo Pracuj.pl

4 500–5 500
brutto / mies.
  • Malechowo (pow. sławieński), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

"KOMPOZYCJE OZDOBNE-KARWICE" sp. z o.o.

Malechowo (pow. sławieński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • codzienna praca z wózkiem widłowym i systemem magazynowym
  • przygotowywanie materiałów do wydania na produkcję
  • przyjęcia i wydania towarów na magazyn
  • rozkładanie towaru w magazynie zgodnie z ustalonym systemem
  • załadunki oraz rozładunki
  • udział w inwentaryzacjach
  • dbanie o porządek w magazynie
  • drukowanie etykiet

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office, systemy magazynowe, ERP , kolektory danych
  • komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus premie
  • przyjazną atmosferę

Benefity

  • parking dla pracowników

O nas

Firma istnieje od 1994r, należymy do Duńskiej firmy Larsen A/S oraz Nature Impact A/S. Na stałe zatrudniamy ok. 60-70 osób, zaś w okresie od października do grudnia liczba pracowników wzrasta do ok. 200. Zajmujemy się produkcją kompozycji ozdobnych oraz ekologicznych systemów zielonych dachów, które w większości eksportujemy na całą Skandynawię. Całkowita powierzchnia firmy to ok. 90ha, w tym 1200m2 powierzchni chłodniczych, 1600m2 pow. magazynowych, 3600 m2 szklarni oraz pola.

Magazynier, Malechowo 1, Malechowo (pow. sławieński)