Oferta pracy

Magazynier - Mechanik

Bergerat MonnoyeurO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 lat jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polsce, Rumunii i Algierii.
W Polsce jesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Do naszego działu CAT RENTAL STORE poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Biuro: Gdańsk

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Interesujący Program Oszczędnościowy
    • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
    • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
    • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe benefity
    • Dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie i przyjmowanie sprzętu ogólnobudowlanego oraz weryfikacja jego stanu
  • Obsługa klienta – doradztwo techniczne dot. wynajmowanego sprzętu
  • Zapewnienie jak najlepszej jakości napraw serwisowych sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu oraz naprawy sprzętu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia SEP
  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy