Oferta pracy

Magazynier

"Azmar" M.Frys, M.Rajca S.j.O firmie

  • Mikołów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Azmar Spółka Jawna od 2003 r. prężnie działa na rynku wyrobów hutniczych. Specjalizujemy się w rozkroju płyt aluminiowych na wymiar. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • Obsługa maszyny do rozkroju płyt aluminiowych
  • Obsługa wózka widłowego - wymagane uprawnienia
  • Przygotowywanie przesyłek na spedycję
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją
  • Kontrola jakości wydawanego i przyjmowanego materiału
  • Nadzór nad prawidłowym rozmieszczeniem towaru na magazynie
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej
  • Nienaganny przebieg pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Uczciwość, rzetelność
  • Silna motywacja do pracy i dynamizm w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Elastyczność i dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Wstępne szkolenie przy wsparciu kierownika magazynu
  • Stabilną pracę, zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Wynagrodzenie - 2600 zł netto plus premia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny)
klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy ze skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy