Nie zapomnij dołączyć do swojej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści (zgłoszenia niezawierające zgody nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji): „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez NOVMAX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Sosnowa 8, 05-300 Miński Mazowiecki, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zapoznałam/zapoznałem się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
NOVMAX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Magazynier

NOVMAX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

Sosnowa 8

Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru,

  • Kontrola ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów,

  • Odbiór materiałów od dostawców,

  • Przygotowywanie zamówień do realizacji, wydawanie towaru,

  • Kontrola stanów magazynowych,

  • Obsługa wózków widłowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na magazynie,

  • Uprawnienia na wózki widłowe,

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę lekarską po okresie próbnym.

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Nasze doświadczenie służy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w wielu innych krajach na świecie. Siłą naszej organizacji są ludzie w niej zatrudnieni, dlatego inwestowanie w ich rozwój jest elementem strategii naszego przedsiębiorstwa.

Przewiń do profilu firmy