Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Młodszy Operator Centrum Regeneracji

PROZON FUNDACJA OCHRONY KLIMATUO firmie

  • Matuszewska 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PROZON FUNDACJA OCHRONY KLIMATU

Matuszewska 14

Warszawa

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu jest samofinansującą organizacją pozarządowa, działającą od 25 lat na rzecz ograniczenia emisji gazów szkodliwych dla środowiska, stosowanych w chłodnictwie, klimatyzacji i energetyce. Dzięki współpracy z tysiącami firm serwisowych w Polsce, które dokonują odzysku, Fundacja regeneruje rokrocznie dziesiątki ton szkodliwych dla warstwy ozonowej oraz wpływających na zmiany klimatu czynników chłodniczych. Ta działalność ma istotny wymiar ekologiczny, gdyż pozwala ograniczać produkcję szkodliwych gazów.

Opis stanowiska:

  • międzymagazynowe przyjęcia i wydania towaru
  • obsługa i nadzór procesu regeneracji czynników chłodniczych
  • kontrola stanów magazynowych
  • asystowanie przy inwentaryzacji
  • pomoc w terminowej realizacji zleceń
  • praca fizyczna na magazynie

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera
  • duża samodzielność działania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych będę także mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia niezbędne do pracy w charakterze Magazyniera
  • możliwość przystąpienia do pakietu MultiSport
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
  • niekorporacyjne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne