Logo Pracuj.pl

Magazynier

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Modła Królewska (pow. koniński)
    Modła Królewska (pow. koniński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klienta
  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny
  • sporządzanie raportów
  • współpraca z oddziałem FedEx

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • dokładność i skrupulatność w realizacji obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych (1/2 etatu)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit, Program Wsparcia Pracowników, platforma do nauki języka angielskiego)
  • nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie do nauki
  • działania rozwojowe
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

FedEx Express Poland sp. z o.o.

FedEx Express to największa na świecie firma dostarczająca usługi transportu ekspresowego. Obsługując 220 krajów na całym świecie, posiadamy najbardziej zaawansowaną i niezawodną sieć ekspresowej dystrybucji lotniczej i naziemnej w skali globalnej. Naszą misją jest terminowe dostarczanie paczek do odbiorców. Aby osiągnąć ten cel, nieustannie poszerzamy i ulepszamy naszą doskonale zintegrowaną sieć ekspresową obsługującą wszystkie rodzaje ładunków. Nasza sieć w równym stopniu opiera się na technologii transportowej, komunikacyjnej i informacyjnej, jak i na kwalifikacjach naszych pracowników.

Ponad 425 000 członków naszego zespołu na całym świecie uosabia ambitne wartości, które pozwoliły nam stać się jedną z najbardziej podziwianych i renomowanych firm na świecie. Jednoczy ich zobowiązanie dochowania Purple Promise — aby każdy kontakt klienta z FedEx był wyjątkowy — oraz zaangażowanie w nasz sukces, który polega na łączeniu ludzi oraz możliwości z całego świata. W zamian oferujemy naszym pracownikom bezpieczne, tolerancyjne i satysfakcjonujące środowisko pracy, w którym każdy może rozwijać się i czerpać zadowolenie z pracy.

Aktualne oferty pracodawcy
RC567933

Magazynier, Modła Królewska (pow. koniński)