Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Hydrosolar MałopolskaO firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rozładunek towarów

  • kompletowanie i pakowanie towaru według zamówień

  • dbałość o należyte składowanie i przechowywanie towaru na magazynie

  • proste prace magazynowe

Nasze wymagania

  • chęci do pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • znajomości obsługi komputera

  • rzetelności, uczciwości i dobrej organizacji czasu pracy

Mile widziane

  • umiejętność obsługi wózków widłowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • solidny proces wdrożeniowy

  • możliwość realizacji działań biznesowych w firmie będącej długoletnim liderem na rynku, w branży grzewczej i sanitarnej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój merytoryczny i kompetencyjny

  • możliwość stałego rozwoju w strukturach sprzedaży

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • karty Multisport i pakiety medyczne

Hydrosolar Małopolska

Jesteśmy międzynarodową firmą o zasięgu ogólnopolskim o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych i sanitarnych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

  • Bez ograniczeń wiekowych

  • Praca na 1 zmianę w godz. 12:00 - 20:00