Oferta pracy

Magazynier

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

Komandosów 1

Modlniczka (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola ilościowa zleceń przygotowanych do wysyłki pod względem zgodności z dokumentami paletowymi,

  • Poprawianie znalezionych podczas kontroli błędów,

  • Systematyczne rejestrowanie wyników kontroli w bazie kontroli,

  • Udział w okresowych inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Bycie dyspozycyjnym – 2 zmianowy tryb pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

  • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;

  • Paczki i bony na Święta;

  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Karty sportowe;

  • Imprezy świąteczne;

  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Logistyka to nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy