Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

GERPOL INSTALACJE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Ulica Parkowa 19

Mokronos Dolny (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów w magazynie

  • Przygotowywanie i kompletowanie towarów zgodnie z otrzymanymi dokumentami

  • Przyjmowanie towaru do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów

  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu

  • Rozładunek i załadunek samochodów z towarem

  • Wykonywanie prac porządkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (Potwierdzone zaświadczeniem UDT)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi komputera i drukarki

  • Dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy

  • Punktualność, uczciwość, sumienność, kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów pracowniczych - dofinansowanie do karty sportowej Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma GERPOL Instalacje Sp. Z O. O. Spółka Komandytowa – Hurtownia i dostawca elementów do budowy sieci wodnych, gazowych, kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych.

Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku. Na nasz sukces składa się doświadczenie i kompetencje naszych pracowników, dzięki nim jesteśmy liderem w swojej branży!

Dołącz do nas!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.gerpolinstalacje.eu

Przewiń do profilu firmy