Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier/Montażysta

Grupa Amako Sp z o.o.

4 2005 000 brutto / mies.
  • Gdyńska 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Gdyńska 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca wymaga umiejętności działania w zespole,

  • gotowości do częstych wyjazdów,

  • zmysł techniczny.

Nasze wymagania

  • min 2 lata doświadczenia w branży targowej lub pracy na magazynie,

  • dużego zakresu odpowiedzialności,

  • zmysłu technicznego,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • szybkiej adaptacji do nowych warunków,

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • możliwość zdobycia doświadczenia na największych targach w Europie i Polsce,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Amako Expo od 2009 roku projektuje i buduje stoiska targowe, zapewniając pełną obsługę wystawienniczą.

W tym czasie ponad 800 stoisk naszego autorstwa pracowało na sukces klientów w 10 krajach Europy.

Potwierdzeniem jakości realizowanych przez Amako Expo projektów są branżowe nagrody za najlepsze stoiska.

Przewiń do profilu firmy