Logo Pracuj.pl

Magazynier Mroźni

DOEHLER Sp. z o.o.O firmie

  • Tarczyn
    Tarczyn, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca na wózku widłowym (również wysoki skład)
  • wydawanie beczek z towarem do klientów bądź zewn. magazynów
  • wydawanie towaru na produkcję
  • rozładunki dostaw zagranicznych i krajowych: ściąganie towarów z samochodu; całkowite sprawdzenie dostaw pod względem ilościowym, jakościowym, dat przydatności; rozkładanie towaru na magazynie
  • kompletowanie dokumentów pod wysyłki i przyjęcia towarów

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT) wysoki skład – obowiązkowe
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie 8 - godz. 2 zmiany bez godzin nocnych (wyjątek: inwentaryzacja)
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna - wymagana
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • doświadczenie jako magazynier

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na 3 m-ce - umowa na 1 rok -umowa na stałe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia motywacyjna
  • Posiłki regeneracyjne bezpłatnie przez cały rok
  • fundusz socjalny dla każdego pracownika już od pierwszych dni pracy (świadczenia pieniężne z okazji świąt, pożyczki mieszkaniowe, zapomogi losowe, karty przedpłacone dla dzieci)
  • opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie za 1 zł z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Ważne:

wózki widłowe wysokiego składu z ogrzewaną kabiną

posiłki profilaktyczne zapewniamy przez cały rok

wcześniejsza emerytura

PRACA W TARCZYNIE

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

DOEHLER Sp. z o.o.

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje soki NFC, koncentraty soków, zaprawy, emulsje, barwniki, susze oraz aromaty naturalne z owoców i warzyw, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.

doehler.com

Magazynier Mroźni, Tarczyn