Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ID LOGISTICS od momentu pojawienia się w branży TSL, czyli od roku 2001, opiera swoją działalność na wdrażaniu innowacyjnych i technicznie wysoce zaawansowanych rozwiązań. Nowoczesny sposób prowadzenia działalności zaowocował, z biegiem lat, szerokim spectrum projektów, perfekcjonizmem operacyjnym oraz dynamicznym wzrostem przychodów. Dzisiaj ID LOGISTICS działa pewnie i stabilnie na arenie międzynarodowej, daje zatrudnienie ponad 13000 osób z całego świata, a swoim klientom oferuje globalne rozwiązania dla pełnego łańcucha dostaw wraz ze sprawdzoną metodologią oraz dbałością o narzędzia pracy, które gwarantują profesjonalizm i dają pewność usług we wszystkich wariantach obsługi logistycznej.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Mszczonów

    Opis stanowiska pracy:

    • przyjmowanie dostaw towarów na magazyn/kompletacja zamówień/ wysyłanie dostaw z magazynu do sklepów (w zależności od przypisania do konkretnego działu na magazynie)
    • sumienne i terminowe przygotowywanie dostaw
    • dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie
    • praca przy użyciu scanerów i terminali voice
    • bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych
    • współpraca z poszczególnymi działami na magazynie

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • książeczka sanepidu (warunek konieczny)
    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane) doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (mile widziane)
    • aktualne badania psychotechniczne (mile widziane)
    • umiejętność pracy w zespole
    • sumienność
    • dyspozycyjność

    Oferta:

    • stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
    • umowę o pracę na pełny etat
    • atrakcyjny system nagród
    • rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.