Logo Pracuj.pl

Magazynier mundurowy

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie porządku
  • Obsługa komputera
  • Zamawianie umundurowania, robienie inwentaryzacji, prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Dobra obsługa komputera

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Solid Security Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Magazynier mundurowy, Toruń