Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

JARO-MAX Sp. z o.o. Sp. k.

  • Wolności 33, Murów (pow. opolski)
    Murów (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wolności 33

Murów (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kontrolowanie dostaw towarów,

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentami wysyłkowymi,

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • czynności związane z wysyłką towarów za pomocą firm kurierskich,

  • rozkładanie towaru w magazynie na półkach,

  • przygotowanie produktów dla pracowników zmianowych,

  • kontrolowanie stanów magazynowych,

  • regularna inwentaryzacja magazynów,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • planowanie wysyłek towarów do klientów,

  • współpraca z innymi działami w firmie,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,

  • doświadczenie w pracy jako magazynier,

  • znajomość zarządzania gospodarką magazynową,

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, terminowość oraz wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę

  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • ubezpieczenie grupowe

  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane stanowiskiem proszone są o wysłanie swojego aktualnego CV klikając w przycisk 'Aplikuj' lub złożenie dokumentów w siedzibie firmy:

JARO-MAX SP. Z O.O. SP. K.

ul. Wolności 33

46-030 Murów

Firma JARO-MAX SP. Z O.O. SP. K. działająca w branży stolarki otworowej, zajmująca się produkcją parapetów i wyrobów z kamienia.

Przewiń do profilu firmy