Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KONKO S.A.O firmie

  • Fabryczna 6, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

KONKO S.A.

Fabryczna 6

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie dostaw towaru -wyładunek towaru z aut ciężarowych na placu magazynowym lub pomieszczeniach magazynowych

  • Rozmieszczenie oraz oznakowanie dostarczonego towaru

  • Wydanie towaru z magazynu - załadunek na samochody ciężarowe

  • pakowanie, oznaczenie towaru do wysyłki

  • obsługa wózka widłowego oraz ręcznego wózka paletowego

  • Sprawdzanie poprawności załadunku - kontrola ilości, rodzaju, dokumentami

  • Sprawdzanie na bieżąco stanów magazynowych -zgłaszanie braków, zniszczeń materiałowych itd.

  • Inwentaryzowanie stanów magazynowych zgodnie z harmonogramem

  • utrzymanie porządku powierzchni magazynowych

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózek widłowy umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi programów magazynowych będzie dodatkowym atutem,

  • Umowa o pracę na okres próbny.

  • Wynagrodzenie: 20 zł brutto / godzinę plus premia uznaniowa

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 2 lata

To oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami, w zgranym zespole.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie stałe plus premia.

  • Dofinansowanie kart System OK.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

KONKO S.A.

Jesteśmy firmą średniej wielkości świadczącą kompleksowe usługi prefabrykacji konstrukcji stalowych dla podmiotów wymagających wysokiej jakości obróbki i spawania na podstawie dokumentacji klienta.

Przewiń do profilu firmy