Oferta pracy

Magazynier

SPORTVIDA sp. z o.o.O firmie

  • Mysłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru,
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień klientów hurtowych i detalicznych,
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Udział w inwentaryzacji
  • Ważne uprawnienie UDT  na wózek widłowy będzie mile widziane

Wymagania:

  • Uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność.
  • Doświadczenie w pracy w magazynie (warunek niekonieczny, mile widziany)
  • Znajomość podstawowych zagadnień gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • Zespół ludzi współpracujących w miłej atmosferze,
  • Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy