Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Mysłowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się ślusarką aluminiową, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce pracy: Mysłowice
    Numer referencyjny: M/DŁ/K

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa wózka widłowego,
    • Dbanie o gospodarkę magazynową,
    • Przyjmowanie dostaw towaru,
    • Sprawdzanie stanów magazynowych.

    WYMAGANIA:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • Certyfikat UDT,

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Wynagrodzenie 2500 zł netto,
    • Pracę w systemie jednozmianowym,
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w zgranym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz aplikacyjny, znajdujący pod przyciskiem.

    Klauzula:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”