Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

SYMETRICUS sp. z o.o.

  • Myszków

    Myszków, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie towaru do magazynu zgodnie z dokumentacją,

  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem,

  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru do wysyłki,

  • Weryfikacja stanów magazynowych,

  • Utrzymanie porządku w magazynie

  • Obsługa urządzeń magazynowych

  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,

  • gospodarowanie opakowaniami,

  • ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych.

Nasze wymagania

  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • gotowości do intensywnej pracy

  • dyspozycyjności, sumienności, uczciwości.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz awansu w strukturze firmy

  • Umowę o pracę na pełny etat

O nas

Firma Symetricus to twórca i właściciel marki AROMA KING jednego z największych leaderów w branży zajmującej się produkcją i dystrybucją m.in. e-papierosów, kart i kapsułek aromatyzujących oraz woreczków nikotynowych.

Współpracujemy z hurtownikami, sklepami oraz organizatorami eventów na terenie Polski oraz wielu innych krajów. Jesteśmy obecni m.in. w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii, Niemczech, Austrii, Malcie, Holandii, Słowacji, Cyprze, Rumunii, Grecji, Bułgarii, Czechach, Słowenii, Hiszpanii, Irlandii, Estonii, Chorwacji, Francji, Włoszech, Litwie.

Posiadamy trzy zakłady produkcyjne – w centralnej Polsce oraz na Śląsku, gdzie tworzymy swoje własne marki.