Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Na czas określony

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
MagazynierNumer ref.: GDA/MU/MAG

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony do 31/03/2021 z możliwością przedłużenia
  • Stabilne godziny pracy 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od posiadanych uprawnień i kwalifikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale gospodarki materiałowej
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (UDT)
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie systemów ERP
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i eksploatacja wózków jezdniowych
  • Zapewnienie prawidłowego przechowywania towarów znajdujących się w magazynie
  • Kontrolowanie dostaw towarów do magazynu
  • Obsługa klientów i firm transportowych odbierających towary
  • Kontrolowanie kosztów zewnętrznych firm spedycyjnych
  • Przygotowanie i wysyłanie deklaracji Intrastat
  • Praca na systemach magazynowych
  • Przestrzeganie zasad BHP
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne