Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier na lotnisku (gn)

Gi Group Deutschland GmbH

  • Hans-Wittwer-Straße 8, 04435 Schkeuditz, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:6 dni pracy/ 3 dni wolnego
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Gi Group. Z nami znajdziesz pracę jakiej szukasz i możliwości dalszego rozwoju.

Lotnisko jest pierwszym regionalnym lotniskiem cargo w Europie. Nowe miejsce stwarza dodatkowe możliwości dla klientów firmy dostawczych w Niemczech i na całym kontynencie. Paczki są sortowane na miejscu i załadowywane do samolotów.

Twój zakres obowiązków

  • skanowanie, sortowanie i etykietowanie paczek

  • koordynacja rozładunku paczek

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego od poziomu B1

  • zaświadczenie niekaralności

  • potwierdzenie historii na 5 lat wstecz (świadectwa szkolne, wyciąg z Urzędu Pracy lub świadectwa pracy). Dopuszczalne przerwy w historii to 28 dni

  • zaświadczenie zameldowania

Pracodawca oferuje

  • stawkę 14,26 € brutto/h

  • premia za przeprowadzkę 2500 € brutto

  • zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych z aneksem kuchennym i łazienką

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • opiekę koordynatora przed wyjazdem i podczas pracy

  • możliwość dalszego rozwoju

Benefity

  • pakiet relokacyjny

  • trzy dni wolnego

  • dodatkowe uprawnienia

Twój nowy początek, już teraz w Niemczech!