Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier na magazynie zewnętrznym

Centrum Pali sp. z o.o.

Łąkoszyńska 127

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie pali żelbetowych z produkcji oraz rozmieszczenie w magazynie,

  • Załadunek do wysyłki

Nasze wymagania

  • Oczekiwane uprawnienia: operator suwnicy lub hakowy urządzeń dźwigowych, wózki widłowe

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność dobrej organizacji

  • Odpowiedzialności i rzetelności – poszukujemy osób, które zostaną z nami na dłużej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy na magazynie

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki płacowe (pensja podstawowa + dodatek motywacyjny)