Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - narzędziowiec

Systemy Transportu Bliskiego Panda Sp. z o.o.

  • Glinki 144, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Glinki 144

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie narzędziowni - odbieranie, składowanie i wydawanie narzędzi, części zamiennych, podzespołów, sprzętu ochrony osobistej oraz prowadzenie odpowiedniej ewidencji

  • archiwizowanie dokumentacji dotyczącej maszyn i urządzeń oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego, (DTR, karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi),

  • przeprowadzanie inwentaryzacji narzędziowni

  • realizowanie zamówień materiałowych wew. i zew w zakresie materiałów hutniczych,

  • nadzór nad infrastrukturą i pilnowanie terminów przeglądów maszyn i instalacji

  • organizowanie pracy magazynu w tym przyjmowanie i wydawanie materialów z magazynu

  • organizacja i przeprowadzenie prac porządkowych - gospodarczych na terenie zakładu (drobne naprawy, utrzymanie zieleni, odśnieżanie parkingów,

  • przeprowadzenie kontroli przyjmowanych dostaw

  • prowadzenie ewidencji magazynowej

  • wydawanie i przyjmowanie narzędzi a także nadzorowanie ich stanu technicznego

  • dobieranie odpowiednich narzędzi zgodnie ze standardami i procedurami produkcji

  • utrzymanie w należytym stanie narzędzi oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • przygotowywanie planów przeglądów

  • zapewnienie pracownikom odzieży roboczej zgodnie z tabelą przydziału obowiązująca w firmie

  • prowadzenie dokumentacji BHP m.in karty ewidencyjnej wyposażenia itp

Nasze wymagania

  • prawo Jazdy kat B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym

  • pracę w małym przyjaznym zespole

  • ubezpieczenie grupowe