Oferta pracy

Magazynier / Narzędziowiec

LineTech S.A.O firmie

LineTech S.A.

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Jasionka (pow. rzeszowski)

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Więcej informacji na www.linetech.plwww.youtube.com

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Numer ref.: Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka

Opis stanowiska:

  • Sprawne i terminowe przyjmowanie/ wydawanie części oraz materiałów do/ z magazynu/ narzędziowni
  • Sprawdzanie dostaw pod względem zgodności z dokumentami dostawy
  • Sprawdzenie stanu technicznego i jakościowego dostarczonych elementów
  • Rejestracja wszelkich ruchów elementów będących na stanie magazynu i narzędziowni w systemie komputerowym
  • Przygotowywanie i wydawanie części oraz narzędzi personelowi obsługowemu oraz dzienne ich rozliczanie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Min. średnie wykształcenie, mile widziane techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy