Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

DSV Solutions

  • Lahr, Vaihingen, Krefeld, Niemcy, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, kompletacja zamówień, rozwożenie towaru, pakowanie

  • Praca na skanerze

  • Kontrola zamówień

  • Praca jako operator wózka widłowego

Nasze wymagania

  • cechuje cię chęć, duże zaangażowanie i dyspozycja do podjęcia pracy w przeciągu maksymalnie 2 tygodni

  • chcesz pojąć pracę na dłuższy okres czasu (możliwość ustalania urlopów i zjazdów do PL)

  • cechuje cię wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • chcesz pracować w nowoczesnym magazynie bez chłodni

  • uprawnienia na wózki widłowe niskiego lub wysokiego składowania mile widziane

To oferujemy

  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w bliskiej odleglosci od pracy

  • umowę o pracę z Polski DSV na warunkach niemieckich

  • gwarantowane godziny pracy, pełny etat - nadgodziny możliwe w każdym miesiącu

  • atrakcyjne zarobki w EUR

  • pomoc w relokacji, wsparcie koordynatora z Polski, formalności po naszej stronie!

  • możliwość zdobycia doświadczenia międzynarodowego w firmie będącej liderem na rynku logistycznym w oddziale w Niemczech

  • doskonałe warunki pracy, nowoczesny magazyn bez chłodni, firmowa odzież robocza, suche, ciepłe z nowoczesnym sprzętem.

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Przewiń do profilu firmy