Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

PowerJobs Sp. z o.o.

  • Okolice Hamburga, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie produktów na półkach;

  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego;

  • paletowanie, etykietowanie;

  • transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w temp. 3-5°C;

  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy magazynowej;

  • własny samochód.

To oferujemy

  • stawkę miesięczną nawet 2300 EUR brutto;

  • pracę w polskiej ekipie;

  • darmowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie z internetem;

  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora;

  • pomoc w załatwieniu wymaganych formalności na miejscu;

  • składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;

  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu 50 euro netto/m-c;

  • obuwie robocze oraz rękawiczki;

  • PowerBonus -> 250 zł netto za każde polecenie nowej osoby do pracy,

  • za nieprzerwaną pracę zgodnie z grafikiem w terminie 13.12.2021-07.01.2022 wypłacimy premię 250 euro brutto.

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr 11749) z wieloletnim doświadczeniem. Autorskie i profesjonalne programy rekrutacyjne pozwalają nam na zatrudnienie najlepszych pracowników dla naszych Klientów. Rekrutujemy do pracy w Polsce i we Francji, w sektorze logistycznym i produkcyjno przemysłowym.

Przewiń do profilu firmy