Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

JSF SilikonO firmie

  • Niepołomice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakład produkcyjny poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Magazynier
Miejsce pracy: Niepołomice

Magazynier

ZADANIA:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu
  • Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym oraz jakościowym
  • Przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego
  • Utrzymywanie magazynu w należytym porządku
  • Przygotowywanie produktów do sprzedaży
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień
  • Załadunek i rozładunek przesyłek paletowych

WYMAGANIA:

  • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na tym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy i zamiłowanie do porządku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrwałość i cierpliwość w realizacji powierzonych zadań
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
  • Kartę multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne