Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Scandia Cosmetics SAO firmie

  • Grabska 23, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Scandia Cosmetics SA

Grabska 23

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie/wydawanie towaru

  • rozlicznie stanów magazynowych towarów, surowców, opakowań

  • przygotowanie towaru do wysyłki

  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

  • wprowadzanie danych do systemu / obsługa komputera

  • po okresie szkolenia – praca w systemie zmianowym

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • motywacja do pracy

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • praca na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w polskiej stabilnej firmie

  • bony świąteczne

  • rodzinna przyjazna dla pracownika atmosfera pracy

  • wynagrodzenie rynkowe zgodnie z siatką płac pracodawcy

30 lat doświadczeń w produkcji polskich naturalnych kosmetyków.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Czas trwania szkolenie min 1 mc max 3 mc czas trwania szkolenia jest zależny od postępów w nauce kandydata.

Data rozpoczęcia pracy najwcześniej 01.12, najpóźniej 01.01.2021r.

Wybrani do pracy kandydaci przed rozpoczęciem pracy zobowiązani zostaną do przedstawienia aktualnego wyniku badania na Covid 19 (koszty badania pokrywa pracodawca).

Zainteresowani Kandydaci proszeni są o przesłanie do dnia 19.11.2020 cv za pomocą przycisku Aplikuj teraz lub listownie Scandia Cosmetica S.A ul.Grabska 23 32 – 005 Niepołomice z dopiskiem ‘Kadry’