Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier_Niepruszewo

  • Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy wiesz, że:

    • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
    • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
    • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
    • Amica Wronki S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
    • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości.

    Obecnie do Magazynu Zewnętrznego Amica Wronki S.A. poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niepruszewo (pow. poznański)
    M/02/2015

    Główne zadania:

    • Organizowanie pracy magazynu w sposób zapewniający sprawne i efektywne gospodarowanie;
    • Monitorowanie lokalizacji wyrobów gotowych i towarów handlowych na magazynie;
    • Ocena zadysponowanych środków transportu przed rozpoczęciem załadunku;
    • Gospodarka odpadami w magazynie;
    • Wykorzystanie przerw w załadunkach lub rozładunkach na porządkowanie i lokalizowanie wyrobów gotowych i towarów na magazynie.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie  zawodowe (mile widziane średnie);
    • Znajomość gospodarki magazynowej
    • Uprawnienia: kurs wózków jezdniowych
    • Wymagane kompetencje osobowościowe:
        • Umiejętność organizowania czasu pracy własnej i innych;
        • Umiejętność pracy w zespole;
        • Samodzielność w działaniu;
        • Komunikatywność;
        • Dyspozycyjność (praca 3-zmianowa)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w AMICA WRONKI S.A. w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna
    • Interesujący pakiet benefitów
    • Przeszkolenie do zadań na w/w stanowisku

    Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 18.02.2015 r.
    na adres:
    [email protected] lub [email protected]  (prosimy wpisać w tytule wiadomości „AMICA BUK”).

    20 lutego 2015 r. o godzinie 10:00 zapraszamy zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Amica Wronki S.A., które odbędzie się w czytelni biblioteki publicznej w Buku, Plac Stanisława Reszki 29 (wejście przez hol kina, I piętro).

    Po spotkaniu odbędą się także rozmowy z kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Amica WRONKI S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.