Oferta pracy

Magazynier

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Kasztanowa 1, Niepruszewo (pow. poznański)
    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kasztanowa 1

Niepruszewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towaru na magazyn oraz jego wydawanie zgodnie z procedurą magazynową

  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji

  • obsługa systemu magazynowego (WMS)

  • utrzymywanie porządku i czystości na magazynie

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych + doświadczenie w tym zakresie

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę od 1 dnia

  • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa + dodatek finansowy na dojazd

  • atrakcyjny pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, karta multisport, premie świąteczne oraz grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną o charakterze produkcyjnym. Działamy na europejskim rynku od 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Przewiń do profilu firmy