Magazynier - Nocna Zmiana

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZBIGNIEW BANYŚ "BAN-FOOD" FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWA

    Ban-Food Sp. z o.o. Sp.K., dystrybutor artykułów spożywczych do gastronomii poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Praca na nocnej zmianie (22:00-6:00).

    Miejsce pracy - Kraków, Nowa Huta.

    Opis stanowiska:

    • Kompletacja zamówień do odbiorców
    • Obsługa urządzeń magazynowych i skanerów radiowych
    • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

    Oczekujemy:

    • Zaangażowania i chęci do pracy
    • Aktualnej książeczki Sanepidu
    • Umiejętności pracy w zespole

    Mile widziane:

    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Pracę na pełny etat
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 28 lat
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • System benefitów - karta Multisport

    Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

    Osoby zainteresowane prosimy o kliknięcie w poniższy przycisk "Aplikuj teraz".