Prosimy o dodanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.

Magazynier

Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.O firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw towaru

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

  • rozkładanie towaru w magazynie

  • oznaczanie kartonów i metkowanie produktów;

  • przygotowywanie zamówień

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów ze zleceniem

  • czynności związane z wysyłką towaru

  • załadunek zamówień

  • obsługa urządzeń magazynowych

  • sprawdzanie stanów magazynowych

  • inwentaryzacja magazynu

Nasze wymagania

  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych - UDT.

  • Doświadczenia w pracy w magazynie wysokiego składowania.

  • Aktualnej książeczki sanepidu.

  • Znajomości programów komputerowych do obsługi magazynu: Quantum, Sap.

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej, oraz pracy w zespole.

  • Dobrej analizy sytuacji oraz umiejętności działania pod presją czasu.

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży TSL o zasięgu międzynarodowym.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę

Tak się u nas pracuje