Logo Pracuj.pl

Magazynier

ZAKŁADY MIĘSNE SOCHOCIN Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola kompletności dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • rozmieszczenie dostaw według ściśle określonej procedury wewnętrznej w miejscach do tego wyznaczonych,
  • zabezpieczenie dostaw i stanów magazynowych przed nieuprawnionym dostępem,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • składanie zamówień wewnętrznych,
  • kompletacja stosownej dokumentacji,
  • obsługa wewnętrznego systemu obsługi kontroli stanu magazynu,
  • kontrola przestrzeni magazynowej,
  • regularna inwentaryzacja magazynu,
  • obsługa wózka widłowego
  • wydawanie produktów zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność,
  • znajomość programów magazynowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja swojej pracy,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatną opiekę medyczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

LOKALIZACJA POWSTAJĄCEGO ZAKŁADU

Sochocin, ul. Henryka Sienkiewicza 47

ZAKŁADY MIĘSNE SOCHOCIN Sp. z o.o.

Zakłady Mięsne Sochocin Sp. z o. o. należą do włoskiej firmy Inalca S.p.A, lidera w branży mięsa wołowego. Zaangażowanego w tworzenie coraz bardziej zintegrowanego i zrównoważonego łańcucha dostaw wołowiny, zwracającego szczególną uwagę na kontekst społeczny, ochronę środowiska i wymagania hodowców. Nieustannie inwestującego w infrastrukturę, technologie, badania i rozwój w celu systematycznego ulepszania procesów przemysłowych i produktów.

Magazynier, Nowy Dwór Mazowiecki