Magazynier

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.12.2017
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.
W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

top
Magazynier
(BRANŻA HIGIENICZNO-KOSMETYCZNA)
kreska
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym magazynie,
  • możliwości zdobycia doświadczenia,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • bogaty pakiet socjalny (paczki, bony świąteczne),
  • ubezpieczenie grupowe.

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów,
  • kompletowanie i wydawanie zamówień (zasilanie, odbiór z produkcji),
  • praca z terminalami radiowymi,
  • kontrole dostaw i wysyłek,
  • kontrole stanów magazynowych,

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na magazynie i kierowaniu wózkami widłowymi,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z terminalami radiowymi, w systemie SAP,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i uczciwość.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
za pomocą przycisku:

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.