Magazynier

EcoWipesO firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

EcoWipes

Nowy Dwór Mazowiecki

Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

Nasza siedziba to nowoczesna fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim, posiadająca zaawansowane linie technologiczne i ponad 50 maszyn produkujących artykuły higieniczno-kosmetyczne na kilku obszarach produkcyjnych.
Obecnie poszukujemy osobę, do zatrudnienia na stanowisku:
Magazynier

Ecowipes oferuje:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość pracy w zakładzie produkcyjnym wyposażonym w nowoczesny park maszynowy wyposażony w zaawansowane technologicznie maszyny włókiennicze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Ecowipes EWS
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki świąteczne)
  • Ubezpieczenie na życie dla pracowników finansowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Częściową refundację kosztów dojazdów do pracy
  • Płatny program "Poleć Znajomego"
  • Możliwość otrzymania za darmo okazjonalnych wyrobów higieniczno-kosmetycznych
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Bogaty wachlarz szkoleń rozwojowych

Zakres zadań na w/w stanowisku obejmuje przede wszystkim:

  • Obsługę wózka widłowego;
  • Rozładunek i załadunek naczep zgodnie z dokumentacją magazynową;
  • Bieżące zasilanie obszarów produkcyjnych w surowce niezbędne do produkcji oraz transport wyrobów z produkcji na obszar magazynowy;
  • Porządkowanie palet w obszarze magazynowym;
  • Rejestracja wszystkich zdarzeń magazynowych za pomocą skanerów;
  • Kompletacja, kontrola, formowanie i ustawianie towarów na paletach i innych nośnikach;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy;
  • Dokładności, sumienności i odpowiedniego tempa realizacji zadań pod presją czasu;

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
za pomocą przycisku:

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy: www.ecowipes.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy