Oferta pracy

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Magazynier

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Celna 5, Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Celna 5

Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów do produkcji oraz wyrobów gotowych

  • Załadunek, rozładunek oraz transport surowców i produktów gotowych

  • Przygotowanie towarów do wysyłki

  • Kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia na wózki widłowe potwierdzone egzaminem UDT

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • PRACA NA OKRES WAKACJI

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie nażycie, wczasy pod gruszą, karta multisport,bony na święta, kolonie i zimowiska dla dziecii inne.)

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Przejrzysty system kształcenia umożliwiający rozwój i awans pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie.

Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Praca na okres wakacji