Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier – Obsługa klientów

Grudnik Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów, realizacja zamówień

  • rozkładanie towaru

  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

  • przygotowywanie ofert dla klientów

  • realizowanie strategii handlowej firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • znajomość branży sanitarnej, instalacyjnej, grzewczej

  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy

  • znajomość pakietu Office

  • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

  • ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych

  • niezbędne narzędzia pracy

Grudnik Sp. z o.o.

Grupa handlowa Grudnik jest prywatną firmą założoną na początku 1989 roku w Krakowie. Dzięki bardzo dobrej organizacji połączonej z klarowną i nowoczesną polityką handlową stała się jednym z liderów branży instalacyjno-grzewczej oraz sanitarnej na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy