Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - obsługa sklepu internetowego

ILOGIC sp. z o.o.

4 200 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Romana Dmowskiego 15

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie paczek, listów przewozowych (przesyłki lekkie i małogabarytowe),

  • wprowadzanie dostaw & zwrotów do Subiekt Nexo Pro,

  • obsługa korespondencji – skanowanie, rozdzielanie dokumentów,

  • nadawanie numerów SKU,

  • kontakt z kurierami,

  • przyjmowanie dostaw,

  • dbanie o poprawną ekspozycję towaru na magazynie,

  • poprawianie treści aukcji internetowych (po wcześniejszym przeszkoleniu).

Nasze wymagania

  • dobra obsługa komputera,

  • codzienna dyspozycyjność od pn-pt,

  • umiejętność logicznego myślenia,

  • sumienność i dokładność,

  • umiejętność samodzielnej pracy (po wdrożeniu),

  • preferowane osoby z Wrocławia, mogą studiować zaocznie.

To oferujemy

  • wymiar pracy równy pełnemu etatowi (Jeżeli jesteś dobrym kandydatem i możesz pomóc nam tylko na pól etatu też napisz, rozpatrzymy Twoją kandydaturę),

  • pracę w młodym, sympatycznym zespole,

  • zniżki na zakupy w sklepie,

  • wdrożenie w świat sprzedaży E-commerce,

  • dostęp do kursów i szkoleń Allegro (np. z Excela, angielskiego),

  • Wynagrodzenie - wdrożenie 20 zł/h; po wdrożeniu 25 zł/h.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

iLogic sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijająca się firmą z branży e-commerce. Na polskim rynku działamy od 2019 roku. Nasz zespół składa się z młodych ludzi pełnych pasji. Stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjne podejście. Jako firma stawiamy sobie ambitne cele.