Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

inntrade s.c.

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek przywiezionego towaru od dostawcy lub z punktów spedycyjnych (tłumiki, elementy montażowe, dywaniki, owiewki).

  • Sprawdzenie towarów według odpowiednich dokumentów.

  • Pakowanie towaru do kartonów z właściwy zabezpieczeniem i opisem.

  • Kompletacja towaru według sprzedaży i przygotowanie do wysyłki.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy fizycznej,

  • Odpowiedzialność, rzetelność i efektywność w działaniu,

  • Energiczność

  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i umiejętności

  • Praca od PN do PT w godzinach 6:00 – 14:00,

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport, grupowych ubezpieczeń na życie,

  • Stały dostęp do kawy, herbaty,

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe.

O nas

Firma INNTRADE S.C. istnieje od 2006 roku.

Spółka magazynuje towar (części samochodowe) i dba o płynną sprzedaż. Odpowiednio kompletuje zamówienia do paczki, tak aby kurierem można było je dostarczać od razu do Klientów końcowych.

MIEJSCE PRACY: OŁAWA