Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Oława, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Oława

    Wymagania:

    • minimum wykształcenie zawodowe,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość rynku artykułów spożywczych,
    • gotowość do pracy w cyklu dwuzmianowym oraz w różne dni tygodnia,
    • sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

    Zadania:

    • odpowiedzialność za całokształt funkcjonowania magazynu,
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi magazynu zgodnie ze standardami firmy,
    • dbałość o stoki magazynowe i właściwe składowanie towarów.

    Oferujemy:

    • pracę w prężnie działającym zespole,
    • szkolenia zawodowe,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom