Magazynier

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pracownik fizyczny

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier – umowa na zastępstwo

Obowiązki:

  • wydawanie z magazynu i przyjmowanie do magazynu materiałów, opakowań i wyrobów finalnych;
  • załadunek wysyłek i rozładunek dostaw;
  • przestrzeganie zasad odbioru, wysyłek, przyjęć oraz wydawania wyrobów i materiałów (kolejka FIFO);
  • obsługa wózka widłowego;
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów obrotu materiałowego;
  • inwentaryzacja magazynu – stosowanie tygodniowej, regularnej inwentaryzacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – mile widziane;
  • znajomość podstawowych narzędzi i metod zarządzania gospodarką materiałową w zakładzie produkcyjnym;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Pracowniczy program emerytalny
  • Dofinansowanie aktywności sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Swoboda w wyborze benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy