Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.

Sprzętowa 3

Olsztyn

– ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych poszukuje do magazynu w OLSZTYNIE pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER
Numer ref.: Nr ref.: MA/OL/300620

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw
  • alokacja towaru w magazynie
  • kompletacja zamówień

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w magazynie, przy bezpośredniej obsłudze klienta
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności, zaangażowania w realizacji zadań
  • posiadania uprawnień na obsługę wózka widłowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie medyczne
  • pracę 1-zmianową w systemie od poniedziałku do piątku
  • dobre warunki pracy w obiekcie biurowo-magazynowym, nowoczesną infrastrukturę
  • przyjazną atmosferę pracy w nowocześnie zorganizowanej firmie z pozycją lidera branżowego

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie drogą elektroniczną

Ogłoszenie archiwalne