Logo Pracuj.pl

Magazynier

Grupa DBKO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Grupa DBK

Lubelska 43A

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca w magazynie części zamiennych pojazdów ciężarowych / dostawczych
  • kompletowanie towarów wg zamówienia
  • przygotowywanie i przyjmowanie wysyłek
  • nadzorowanie jakości i terminowości dostaw części zamiennych
  • prawidłowe rozkładanie towarów na magazynie
  • współpraca z serwisem i działem części

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • dobra organizacja pracy
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętność pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre zaplecze techniczne i socjalne
  • Ciekawą pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.

Magazynier, Lubelska 43A, Olsztyn