Oferta pracy

Magazynier

Eurocash Serwis Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów

  • sortowanie i przygotowanie towarów do wydania

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej (komplementacja, rozładunki, załadunki)

  • wykształcenie min. zawodowe

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dyspozycyjność związana z pracą zmianową

  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózek widłowy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju oraz awansu

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Serwis to niekwestionowany lider na rynku dystrybucji papierosów i pozostałych wyrobów tytoniowych oraz wiodący dystrybutor produktów impulsowych.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy