Logo Pracuj.pl

Magazynier

Indykpol S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Optymalna organizacja pracy w celu prawidłowego i sprawnego przyjmowania i wydawania asortymentów, zgodnie z obowiązującymi zasadami dokumentacyjnymi.
  • Precyzyjne i rzetelne dokumentowanie obrotu towarem.
  • Przestrzeganie prawidłowej rotacji zapasu magazynowego.
  • Realizacja zasad odbioru ilościowo-jakościowego.
  • Dbałość o powierzony sprzęt i jego oszczędną eksploatację.
  • Dbałość o czystość i porządek w pomieszczeniach magazynowych, zapleczu socjalnym i w bezpośrednim otoczeniu magazynu.
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP i P. Poż. i innych.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek – obowiązkowo (najlepiej włącznie z wymianą butli gazowych
  • Brak uczuleń na alergeny
  • Dyspozycyjność – praca 3.zmianowa (soboty – dwie zmiany, niedziele - trzecia zmiana)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet pozapłacowy ("wczasy pod gruszą", karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol, zniżka do sklepu firmowego)
  • Posiłki regeneracyjne
  • Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.

Polski lider w produkcji wyrobów z mięsa indyczego.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. 06/05/M-O

Magazynier, Olsztyn