Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TADEUSZ GAŁĄZKA

4 5005 500 brutto / mies.
  • Stalowa 3, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Stalowa 3

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób chętnych do pracy fizycznej na stanowisku pracownik magazynu.

Osoby o tym stanowisku będzie wykonywała zadania z zakresu:

- sortowanie odpadów elektroniki/złomu

- obsługa wózka widłowego

- obsługa maszyn do demontażu

Mile widziane będą uprawnienia do spawania.

Nasze wymagania

  • Rzetelnego podejścia do pracy

  • Prawo jazdy kat.B

  • Operator wózka widłowego

To oferujemy

  • Zatrudnienie o oparciu o Umowę Zlecenie

  • Praca na cały etat

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

  • Możliwość rozwoju nowych umiejętności