Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

CORAB SP. Z O.O.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Od blisko 30 lat prowadzimy działalność w zakresie produkcji anten satelitarnych, osiągając status lidera na rynku krajowym oraz europejskim. Jesteśmy również producentem konstrukcji fotowoltaicznych. Do naszego zespołu szukamy młodych ambitnych i odpowiedzialnych osób, które chcą się rozwijać.

Chcesz nabyć doświadczenia i rozwijać się?

Wyślij zgłoszenie.

Magazynier

Zakres obowiązków:

  •  załadunek i rozładunek transportów;
  •  przygotowywanie i kompletacja wysyłek;
  •  kontrola jakościowa i ilościowa towaru;
  •  inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  •  komunikatywność i odpowiedzialność,
  •  chęć do pracy i rozwoju,
  •  otwartość na nowe zadania,
  •  uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziana obsługa urządzeń mobilnych do monitorowania stanów magazynowych wydań i przyjęć

Oferujemy:

  •  dobre warunki zatrudnienia w firmie o znaczącej pozycji na rynku;
  •  przyjazną atmosferę;
  •  Umowa o pracę,
  •  miejsce pracy - Olsztyn

Ogłoszenie archiwalne