Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier (Operator Logistyczny)

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych, czołowych z paletyzerem.

  • Kompletacja spakowanych palet w obszarze magazynowym.

  • Obsługa załadunku polipropylenu luzem z silosów magazynowych do auto-silosów/kontenerów.

  • Przygotowanie silosów magazynowych na przyjęcie kolejnej partii produkcyjnej.

  • Kontrola czystości autosilosów/kontenerów przed załadunkiem.

  • Obsługa zautomatyzowanej linii pakowania i urządzeń do załadunku polipropylenu luzem.

  • Przeprowadzanie kontroli jakości produktu spakowanego.

  • Wykonywanie drobnych zadań konserwacyjnych instalacji (np. czyszczenie, smarowanie).

  • Utrzymanie porządku w obszarach załadunku, magazynowania i konfekcjonowania.

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie w eksploatacji wózków podnośnikowych jezdniowych.

  • Preferowane Uprawnienia UDT – wózek podnośnikowy jezdniowy (kat. II WJO).

  • Brak ograniczeń do pracy na wysokości.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14/14-22 , pon-pt).

  • Sprawność fizyczna i manualna.

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jednym z największych projektów petrochemicznych w Europie.

  • Pracę w zgranym, wspierającym się międzynarodowym zespole.

  • Atrakcyjny system premiowania.

  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa).

  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

  • Możliwość wykonania wewnętrznego kursu dla operatorów wózków widłowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Przewiń do profilu firmy