Logo Pracuj.pl

Magazynier - Operator maszyny

TW METALS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

3 800–4 200
brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

TW METALS POLSKA Sp. z o.o.

Innowacyjna 3

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do cięcia materiału na odpowiednie długości,
  • wewnątrzzakładowy transport materiałów wózkiem widłowym,
  • prawidłowa identyfikacja i kontrola jakościowa materiałów,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ,
  • dbałość o maszyny, narzędzia i przyrządy pomiarowe,
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • sumienność, dyspozycyjność i dokładność,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań,
  • niekaralność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • uprawnienia na wciągniki i żurawie stacjonarne (mile widziane),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • atrakcyjne stałe miesięczne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość podwyżki po okresie szkoleniowym,
  • dwu zmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku,
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • bezpłatne szkolenia stanowiskowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Międzynarodowa i dynamicznie rozwijająca się Firma z branży lotniczej.

Magazynier - Operator maszyny, Innowacyjna 3, Rzeszów